loader image

Automatiseeritud

Personaliseeritud värbamislahendus

Level up värbamistarkvara aitab luua efektiivse värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid.

Miks digitaliseerida oma organisatsiooni värbamisprotsess?

Uue talendi leidmiseks ei pea Sa enam kasutama kolme või enamat erinevat teenust või värbamistarkvara, et jõuda kogu soovitud sihtgrupini. Kasutades ainult Level upi värbamislahendust saad oma sõnumi suunataga kogu Eesti elanikkonnani. Samuti saad sihtida ka pasiivseid kandidaate, kes tööportaali töökuulutusi ei jälgi. Kõik kandideerijad on ühes kohas ja esmane suhtlus on automatiseeritud, nii hoiad kokku väärtuslikku aega. Läbi pideva analüüsi ja statistika saad ennustada tuleviku kampaaniate tulemusi. 

 

Teaduslik ja algoritmiline lähenemine

Algoritmide ja masinõpe abil saame Sinu tööpakkumisele luua sobiva sõnumi ning loovlahenduse, mis kõnetab nii talente kui ka kujundab organisatsiooni brändi soovitud suunas. 

 

 

Meelita rohkem talente

Kaardistades õige sihtgrupi, aitame Sul palgata õiged talendid. 

Hoia kokku aega ja raha

Värbamistarkvara ligipääs kuulub kõikide Level up lahenduste juurde, mis tähendab, et maksad ainult kandidaatide eest. Level upi tarkavara kasutamisel puuduvad nii peidetud kulud kui ka kuumakse.

 

Värbamisturundus ja loovus

Tööpakkumine peab eristuma! Toimiva loovlahenduse saab selgeks teha ainult läbi testimise. Mõõdame erinevaid loovlahendusi sihtgruppide abil ning efektiivsemad tööpakkumise kujundused sihime soovitud sihtgrupini.
 

GPS-põhine tööpakkumise sihtimine

Tööpakkumist on võimalik sihtida postiindeksi täpsusega. Soovid, et kandidaadid tuleks kindlast asukohast? Jah, see on võimalik! 

Tööpakkumine jõuab ka passiivse tööotsijani

Jah, tööpakkumist näevad potentsiaalsed kandidaadid, kes sõidavad autoga, kõnnivad tänaval või istuvad ülikoolis. Level upi abil on passiivsed tööotsijad Sinu käeulatuses.  

 

 

Integratsioon erinevate kanalitega

Sinu tööpakkumised jõuavad läbi värbamistarkvara (palkamistoru) kõige populaarsematesse kanalitesse, kus asub tänapäeva inimeste tähelepanu!

 

Tasuta palkamistoru ligipääs

Tasuta ligipääs palkamistorusse. Meie värbamistarkvara on kõikidele meie Klientidele tasuta. Kuulsid õieti kuumakse ja peidetud kulud puuduvad! 

 

Tasuta analüütika ja statistika

Pärast igat värbamiskonkurssi saate statistilise kokkuvõtte ja analüüsi. Kokkuvõte ja analüüs annab igale uuele konkursile eelise, kuna oskame täpselt ennustada tuleviku kampaania tulemusi.

 

Strateegiline koostööpartner

Meie missioon on teha palkamine lihtsaks. Palkamistoru abiga on talentide leidmine ja kandidaatide haldamine nüüd mugavam kui kunagi varem.

 

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

© Level up – Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.