loader image
Recruitment Agency level up logo

Eesti esimene
personalijuhtidele
ja värbajatele loodud
TÖÖTURU KALKULAATOR

Level up digitaalne värbamisagentuur

palkamine

Sobivate kandidaatide leidmine vabadele töökohtadele ei pruugi mistahes olukorras olla lihtne ülesanne. Enamasti pole värbajatel ka päris täpset ülevaadet, kui palju üldse potentsiaalseid kandidaate võiks olla ning millist teed pidi nendeni kõige parem oleks jõuda. 

 

Selle mure lahendamiseks on Level up loonud Eesti personalijuhtidele ja värbajatele tööturu kalkulaatori. Tööturu kalkulaatori peamine eesmärk on aidata värbajatel ja personalijuhtidel muuta kogu värbamisprotsessi kiiremaks, kulutõhusamaks ja mugavamaks. Ning lisaks – seda vägevat tööriista pakume Sulle täiesti tasuta!

 

Olen oma töös puutunud väga palju kokku personalijuhtide ja värbajatega, kelle mureks on teadmatus sellest, kui palju inimesi üldse võiks pakutavast kohast huvitatud olla ning kuidas olla kindel, et sõnum tööpakkumisest ikka kõigi nendeni jõuaks. Ning seetõttu tekkiski mul idee luua Eesti esimene tööturu kalkulaator, mis värbajaid nendes küsimustes aitab. Kuidas see toimib, seletan kohe lähemalt.

Esiteks annab tööturu kalkulaator võimaluse valida lausa 127 enim levinuma ametikoha vahel. Kalkulaator aitab Sul hõlpsasti leida potentsiaalsete kandidaatide kohta infot nii loomaarsti, tippjuhti, klienditeenindajat kui back-end arendajat tiimi otsides. 

Seejärel näitab tööturu kalkulaator Sulle, kui palju on sellest ametikohast potentsiaalselt huvitatud inimesi nii Eestis kui ka eraldi suuremates maakondades. Siinjuures on oluline, et kalkulaatorist näed Sa nii aktiivsete kui passiivsete kandidaatide arvu kokku. Võrreldes tööportaalidega, kus on võimalik jõuda vaid keskmiselt 500-1000 aktiivse kandidaadini (mõnel juhul rohkem), näitab tööjõu kalkulaator, kui suur on potentsiaalsete kandidaatide koguarv. Lisaks näitab kalkulaator ka valdkonna töötajate soolisi osakaale, mis aitavad värbamisel paremini oma väärtuspakkumist koostada ja sihtida.

Peale selle oleme kalkulaatorile lisanud ka graafikud, mis näitavad, kui keeruline on hinnanguliselt Sinu soovitud ametikohale inimest leida. Selle näidiku oleme välja töötanud Eesti töötuse määra ning oma kogemusi ja teadmisi silmas pidades. 

Anname iga ametikoha juures ka soovituse, millised kanalid oleks antud positsioonile inimeste värbamiseks kõige mõistlikumad. Ikka selleks, et värbamine saaks toimuda võimalikult kulutõhusalt ning eelarve raisku ei läheks. 

Boonusena oleme juurde lisanud ka oma soovitused, milline Level upi teenus oleks Sinu soovitud ametikohale õige inimese leidmiseks kõige sobivam. 

Seega – leia Level upi tööjõu kalkulaator siit ning alusta tõhusamat värbamist juba täna! 

Kui tunned, et vajaksid ka abi enda palkamisprotsessi parendamiseks, siis võta meiega ühendust ning tutvustame Sulle lähemalt Level up palkamistoru.

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.