loader image

Raamatupidaja

Oled valmis teistmoodi tööandjaks?

Töö asukoht: Tallinn / Tartu

Võimalus töötada osaliselt kodukontoris

Paindlik tööajakorraldus

Raamatupidajana teenindad Sa igapäevaselt meie ettevõtte raamatupidamisteenuse kliente, pakkudes neile kvaliteetset teenust, professionaalset tuge ning väga head klienditeenindust. Sul on võimalik kaasa lüüa erinevates kliendiprojektides ning õppida ja areneda finantsvaldkonnas laiemalt.

Grant Thorntonis Balticus toetame igakülgselt töötajate arengut. Inimeste potentsiaali märgatakse ja neile ei kardeta usaldada vastutusrikkaid ülesandeid.

Anastasia Borovaja

Grant Thornton Balticu partner

Raamatupidamisteenuste valdkonna juht

Mida me pakume Sulle?

Raamatupidaja roll eeldab eelnevat erialast töökogemust (sh deklaratsioonide ning majandusaasta aruande koostamist ja esitamist) ning väga heade raamatupidamisalaste teadmiste olemasolu. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles ning MS Exceli hea tundmine. Kasuks tuleb eelnev töökogemus raamatupidamisteenuste valdkonnas ning kokkupuude erinevate raamatupidamistarkvaradega.

Miks Grant Thornton Baltic?

Mulle meeldib Grant Thornton Balticus töötada, kuna siin väärtustatakse töötajaid, märgatakse sinu potentsiaali ning hinnatakse sinu oskusi. Grant Thorntonisse tööle tulles arvasin, et tean päris palju raamatupidamisest, kuid olen suutnud pea igapäevaselt midagi uut õppida. Kliendid, keda teenindame, on huvitavad ja mõnusat väljakutset pakkuvad. Mulle just meeldibki see, et saan kokku puutuda paljude erinevate raamatupidamisprojektidega. Murede ja küsimuste korral on alati olemas vajalik tugi kogenud kolleegide ja juhtide poolt. Mulle meeldib, et meie ettevõte on innovatiivne ja ajaga kaasas käiv – paindlik töögraafik, kodukontori võimalus ning vahvad ühisüritused.

-Elis Jürgenson, raamatupidaja

Kolm aastat tagasi õnnestus mul tööle asuda Grant Thornton Balticusse raamatupidamisassistendina. Väga tore oli kogeda abi ja toetust juba esimesest tööpäevast alates. Kuna mul eelnevat töökogemust raamatupidajana oli väga vähe, siis oli see minu jaoks astumine uude põnevasse, kiiresti muutuvasse ja väga head enesearengut pakkuvasse maailma. Grant Thornton Balticus lähtutakse sellest, milline klient või raamatupidamisprojekt ühe või teise töötajaga võiks sobida, samuti võetakse arvesse seda, millises valdkonnas töötaja soovib areneda. Kui enda teadmistest jääb väheseks, saan alati nõu küsida nõustamis- ja auditiosakonnas ning muidugi kogenud kolleegidelt raamatupidamisosakonnast. Mulle meeldib ka see, et toimuvad regulaarsed koolitused ning arenguvestlused. Kui soovid areneda ja olla osa ettevõttest, kus sind kaasatakse ja kuulatakse, siis on Grant Thornton Baltic just õige valik. Kuigi olen töötanud juba üle kolme aasta Grant Thornton Balticus, tunnen endiselt, et mul on kuhu areneda ning see ei tee minu tööd igavaks ja rutiinseks, vaid tekitab hoopis stabiilse ja meeldiva tunde.

-Jelena Leoško, raamatupidaja

Grant Thornton Balticu raamatupidamisteenuse valdkond areneb väga kiiresti ning tehnoloogia võidukäik seab uued ootused töökorraldusele ja süsteemidele. Meie ettevõte kasvab pidevalt ja see toob kaasa uued väljakutsed. Kasvuga kaasnevad vajadused uuteks rollideks, mis loovad meie inimestele head võimalused professionaalseks arenguks ning võimaluse kaasa rääkida ja kaasa lüüa erinevates projektides. Grant Thorntonis hindame kõrgelt koostööd, inimeste kaasamist ja kuulamist ning toetame igakülgselt töötajate arengut. Meie ettevõttes rajanevad suhted usaldusel, inimeste potentsiaali märgatakse ning neile ei kardeta usaldada vastutusrikkamaid ülesandeid. Oluline ei ole inimese staaž või varasem kogemus, vaid tahe ja suhtumine. Kes julgeb avatult mõelda ja kaasa rääkida, leiab endale meie juures huvitavaid väljakutseid aastateks.

-Anastasia Borovaja, raamatupidamisteenuste valdkonna juht ja partner

See on rohkem kui lihtsalt töö.

Meie juures ootab Sind huvitav töö mitmekülgsete tööülesannetega ja seda juba esimesest tööpäevast alates. Siin on Sul võimalus tegeleda nii Eesti, Baltikumi kui ka rahvusvaheliste klientidega.

Kandideerimise tähtaeg:

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Lisainfo: marge.litvinova@ee.gt.com

Grant Thornton Baltic on Baltikumi suurim kohalike partnerite juhitud äritegevuse toe ja nõustamisteenuste pakkuja. Meie teenuste hulka kuuluvad raamatupidamine ja auditeerimine, infoturve ja andmekaitse, digiteenused, riskijuhtimine, maksu- ja õigusnõustamine, hindamine, äri- ja finantsjuhtimine.

Grant Thornton Baltic kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni Grant Thornton, mis on maailma üks juhtivaid sõltumatute auditeerimis- ja ärinõustamisettevõtete ühendusi. Grant Thorntonis töötab 58 000 eksperti, kes tegutsevad rohkem kui 135 riigis.

Previous slide
Next slide

© LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.