loader image

Finantsauditi projektijuht

Oled valmis teistmoodi tööandjaks?

Töö- ja eraelu tasakaal

Võimalus puhata ka kõrghooajal

Väljakutset pakkuvad kliendid

Töö asukoht: Tallinn, Tartu

Finantsauditi projektijuhina planeerid ja juhid finantsauditeid, osaledes aktiivselt kliendi auditeerimise protsessis. Sinu töö osaks on auditimeeskonna edukas juhtimine ning motiveerimine. Sinu prioriteediks saab olema kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste leidmine. Kliendi tundmine ning talle meie teistegi teenuste soovitamine on osa aktiivsest tegutsemisest.

"Väärtustame oma töötajaid ning teeme kõik selleks, et igal inimesel oleks piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust läbi osalemise erinevates projektides."

Mart Nõmper

Grant Thornton Balticu partner

Audiitorteenuste valdkonna juht

Mida me pakume Sulle?

Auditi projektijuhi roll eeldab varasemat põhjalikku töökogemust finantsauditi valdkonnas ning soovi selles valdkonnas edasi areneda. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik nii eesti kui ka inglise keele oskus ning eelnev auditiprojektide ja meeskonna juhtimise kogemus. Oleme suunatud parima kliendikogemuse pakkumisele ja soovime igale kliendile läheneda individuaalselt.

Miks Grant Thornton Baltic?

Liitusin Grant Thorntoni auditi meeskonnaga 2020. aasta jaanuaris, täpselt enne koroonakriisi. Ma ei teadnud mida oodata, sest keskkond oli uus ja pidime olude sunnil jääma tööle kodukontoritesse. Suureks üllatuseks ootas mind ees väga toetav ja ühtehoidev meeskond. Kui mul tekkisid küsimused, siis alati keegi aitas, õpetas, soovitas, toetas – tundsin, et olen tulnud keskkonda, kus mind ja minu tehtavat tööd väärtustatakse. Olen töötanud tänaseks poolteist aastat ja saan uhkusega öelda, et iga meie tiimiliige on väärtuslik, teda hinnatakse ja hoitakse. Väga suureks plussiks loen seda, et meil on võimalik teha auditiprojekte, kuid samal ajal osaleda auditi protsessi täiustamises. Auditi meeskonnas on avatud suhtlemine ja koos püüdleme auditi protsesside täiustamise poole. Näen, et siin tööl olles olen saanud areneda ja kaasa rääkida auditi osakonna juhtimises, töötajate koolitamises ja auditi metodoloogia välja töötamises. Mulle meeldib oma töö, sest selles on nii planeeritavat osa, kuid samas ka loomingulisust. Samuti on auditis väga palju erineva profiiliga kliente, kes avardavad silmaringi ja kelle töövõtte on põnev ning väljakutsuv teostada. Ma ei ole päevagi kahetsenud, et liitusin Grant Thorntoni kollektiiviga – siin on targad, nutikad, abivalmid, toredad ja sõbralikud kolleegid, kellest ei oleks osanud unistadagi.

Meeli Tali-Aruväli, auditijuht

Alustasin tööd Grant Thornton Balticus aastal 2007. Õppisin Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas ja õpingute käigus sai selgemaks soov asuda tööle finantsvaldkonda. Variantidena tundusid huvitavad nii raamatupidamine kui ka auditeerimine, kuid valik langes tookord auditivaldkonna kasuks. Samal ajal värbas Grant Thornton Baltic auditi nooremkonsultante ja otsustasin kandideerida. Kindlasti toetas eriala valikut ka see, et auditivaldkonnas alustava konsultandina tööle asumisel on küll eelduseks majandusalane haridus, kuid eelnev töökogemus finantsvaldkonnas ei ole nõutav. Kogemustepagasi kasvades sain auditijuhiks. Auditijuhi rollis avanesid uued ülesanded, mis muutsid töö veelgi põnevamaks ja rutiinivabamaks. Mulle meeldib Grant Thornton Balticu juures see, et ettevõte on tööandjana innovatsioonile ja uutele lahendustele orienteeritud. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et meie ettevõte võimaldab töötajatel oma potentsiaali avada ja seeläbi ennast teostada. Minu jaoks on väga suur väärtus sellel, kui inimeste arengupotentsiaali märgatakse ja leitakse võimalusi, et nad saaksid ennast maksimaalselt rakendada.

Tarmo Rahkama, auditijuht ja partner

See on rohkem kui lihtsalt töö.

Meie juures ootab Sind huvitav töö mitmekülgsete tööülesannetega ja seda juba esimesest tööpäevast alates. Siin on Sul võimalus tegeleda nii Eesti, Baltikumi kui ka rahvusvaheliste klientidega. Meie kliendiportfell on väga mitmekesine alates avaliku huvi üksustest kuni fintech sektoris tegutsevate ettevõteteni välja, mis omakorda tagab Sulle järjepideva tööalase arengu.

Kandideerimise tähtaeg:

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Lisainfo: katlin.treima@ee.gt.com

Grant Thornton Baltic on Baltikumi suurim kohalike partnerite juhitud äritegevuse toe ja nõustamisteenuste pakkuja. Meie teenuste hulka kuuluvad raamatupidamine ja auditeerimine, infoturve ja andmekaitse, digiteenused, riskijuhtimine, maksu- ja õigusnõustamine, hindamine, äri- ja finantsjuhtimine.

Grant Thornton Baltic kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni Grant Thornton, mis on maailma üks juhtivaid sõltumatute auditeerimis- ja ärinõustamisettevõtete ühendusi. Grant Thorntonis töötab 58 000 eksperti, kes tegutsevad rohkem kui 135 riigis.

Previous slide
Next slide

© LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.