loader image

Kes on Robotvärbaja ja kuidas ta töötab?

Mis võtab tavaliselt värbamisprotsessis kõige enam aega? Meie, kui digitaalse värbamisagentuuri töökogemus ütleb, et – kandidaatidega suhtlemine. Seda eriti juhul, kui kandideerimisprotsess nõuab erilahendusi, näiteks kui tööotsijal on tarvis enne järgmisse vooru jõudmist vaja lahendada koduseid ülesandeid või isiksuseteste.

Meie usume, et digitaalseid värbamislahendusi, näiteks vestluspõhist värbamisvormi kasutades ei pea värbajad valima inimsuhtluse ja tehnoloogia vahel, vaid saavad ära kasutada mõlema parimad omadused ning ehitada nende kahe abiga üles efektiivse ja kandidaadikeskse värbamisprotsessi.

Seega tekkiski meil mõte, et mis oleks, kui looksime masinõppepõhise vestlusroboti, mis inimvärbajate aega hulgaliselt kokku hoiaks? Mõeldud-tehtud – panime oma meeskonna värbajate, turundajate ja programmeerijatega pead kokku ning saimegi valmis Robotvärbaja! 

Testi Robotvärbajat ka ise (kandidaadina)

Kuidas Robotvärbaja töötab?

Robotvärbaja on chatbot, mille saad lisada oma tööpakkumise maandumislehele. Kandidaat avab lehel jutuakna ning saab Robotiga suheldes vastata Sulle olulistele küsimustele ning jätta ka oma kontaktandmed. 

Mõned (aga sugugi mitte kõik!) viisid, kuidas Robotvärbaja aga inimvärbajale täpsemalt abiks saab olla: 

 

  • Kandideerimisavalduste kogumine
  • Ülesannete esitamine ja lahenduste kogumine
  • Vastamine kandidaatide enamlevinud küsimustele
  • Kandideerimisavalduste sõelumine sobivaimate kandidaatide leidmise lihtsustamiseks
  • Tööintervjuude ajastamine ning vastavate meeldetuletuste saatmine kandidaatidele

Toome siinkohal välja ka kolm väga head põhjust, miks tasub Level up Robotvärbaja teenust kasutada:

1. Selle abil on võimalik hoida kokku oma aega ja anda kandidaatidele juba esimeses vestluses lahendamiseks ülesandeid, mida näiteks tavalisi tööportaale kasutades pole võimalik. Jaga nendega pilte, videosid, lase lahendada analüütilisi või loomingulisi ülesandeid.

2. Tegu on äärmiselt personaliseeritava lahendusega. Sul on võimalus oma Robotvärbaja õpetada küsima ja vastama täpselt nii nagu Sa ise soovid ja vajad, olgu otsitavaks töötajaks siis raamatukoguhoidja, mehaanik või hoopis back-end arendaja. Lisaks ei saa väheoluliseks pidada ka kandideerimisvormi kujundust, mida saab samuti vastavalt Sinu brändile muuta ja kohandada.

3. Robotvärbaja abiga saad muuta kandideerimiskogemuse tööotsija jaoks oluliselt huvitavamaks ning mängulisemaks kui traditsioonilisi värbamismeetodeid kasutades. Huvitavad ja innovaatilised lahendused jäävad inimestele silma ning selle abil on Sul võimalik edendada ka oma tööandja brändi.

Ehk siis – ära enam oota, vaid võta juba täna meiega ühendust (siia lisada mingi soovitav kontakteerumisviis) ning hakka nutikamalt värbama! Robotvärbaja saame implementeerida Sinu värbamisprotsessi nii digitaalse sihtotsingu kui ka värbamiskampaania teenuse tellimisel. 

Digitaalne värbamisagentuur Level up aitab Sul luua suurepärase kandideerimiskogemuse, hoides sel ajal kokku nii värbaja aega kui pakkudes kandidaadile mängulist ning positiivset kogemust.

Facebook
LinkedIn

Loome koos Sinu ettevõttele efektiivse ja automatiseeritud värbamiskanali

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.