loader image
Recruitment Agency level up logo

Meie lugu

JAN 2017

Level 1: turundusagentuuri loomine

Level up lugu saab alguse sellest, kui kaks põhikooliaegset sõpra Rene ja Kristian, kes on leidnud enda kire turundusvaldkonnas, otsustavad panna pead kokku ning asutada agentuuri, mis pakub ettevõtetele turundusteenuseid sotsiaalmeedia kanalites Facebook ja Instagram.

Algus on põnev ja raske. Tööpäevad on pikad, kuid iga päevaga õpib palju uusi teadmiseid ja oskuseid, mis motiveerib järgmisel hommikul jätkata taas sealt, kus eelmisel õhtul pooleli jäi.

Enam ei piisa kõhtude täitmiseks vaid ühest pizzast. Tiim kasvab ning toredaid kolleege, kes usuvad meie visiooni ühendada inimesi ja ettevõtteid sotsiaalmeedia abil, tuleb juurde.

Vastutus on kasvanud suurema meeskonna ees ning tekivad ka ettevõttesisesed pinged, mis jätavad oma jälje. Kliente on leida raskem, sest konkurents kasvab ning uusi agentuure, kes pakuvad sotsiaalmeedia turundust, tekib juurde nagu seeni pärast vihma.

Oleme sunnitud ilma jääma andekatest inimestest ja võtma vastu raskeid otsuseid ettevõtte tulevikku silmas pidades.

Õpime tehtud vigadest ning korraldame ümber sõjaplaani.

JUL 2019

Level 2: uus ärisuund – värbamine

Võtame ette teekonna värbamissektorisse ning aitame organisatsioonidel palgata puuduolevad inimesed turunduse abil.

Meie lähenemine värbamisprotsessi ning suur nõudlus töötajate järele aitab avada mitmeid uksi ja viib meid kokku Eesti suurimate ettevõtete personaliinimestega. Koostöös leiame tuhandeid kandidaate erinevatele ametikohtadele.

FEB 2020

Level 3: tootearendus

Investeerime tootearendusse, et tehnoloogia ja turunduse abil muuta palkamisprotsess mugavamaks nii värbajale kui kandideerijale.

To be continued…

2020 © LEVEL UP
Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.