loader image

Elektri valdkonna müügiinsener, liitu meie Tallinna esindusega!

Kes me oleme?

Onninen kuulub Kesko Grupi rahvusvahelise ehituse ning tehnilise kaubanduse divisjoni, mis tegutseb kaheksas riigis ning kus töötab kokku 17 000 kaubandussektori spetsialisti.

Oleme tegutsenud alates aastast 1913 ning Onninen on usaldusväärne koostööpartner nii tellijale, järelevalveinsenerile, projekteerijale kui ka ehitajale hoonete, taristu ning tööstusobjektide ehitamisel, samuti olemasolevate hoonete energiasäästlikumaks kujundamisel.

Teeme koostööd ehitus-, taristu- ja tööstusettevõtetega üle Eesti. Koostöös ehituse eritööde materjalitootjatega üle maailma ning meie enda müügispetsialistidega oleme toeks projektide kavandamise, pakkumise, müügi ja logistika osas. Meie kõrge tehnilise kompetentsiga müügiprofid täiendavad ennast pidevalt tootjate korraldatavatel erialastel koolitustel ning ühiselt korraldame ka seminare ja kliendisündmusi oma profiklientidele.

Väärtustame oma inimesi, pakume huvitavat tööd ja igapäevaseid uusi väljakutseid.

Untitled-1
305957271_3429300570617491_7803803324539383072_n
284280115_3348338388713710_4786910773439287886_n

Töötame kaasaegses ja arendavas töökeskkonnas, toetame enesearengut koolitustega ning maksame korralikku töötasu.

Elukestev õppimine, pidev teadmiste täiendamine on põhimõtted, millest lähtume ka oma kolleegidele koolitamisprogramme koostades.

Elektri valdkonna müügiinsener

Tallinn, Harjumaa

Kas Sind huvitavad elektri, valgustuse ja päikeseenergia kaasaegsed tehnoloogilised lahendused? Sa ei karda väljakutseid, suudad teha iseseisvaid otsuseid ja pakkuda klientidele parimaid tehnilisi lahendusi. Oled hea eneseväljenduse ja läbirääkimise oskusega, valmis pidevalt õppima ja ennast täiendama. Oled suure saavutusvajadusega ja tulemustele orienteeritud.

Sinu ülesanne on kliendisuhete loomine ja hoidmine, klientide tehniline ja tootealane nõustamine, müügiläbirääkimiste pidamine ja pakkumiste koostamine. Teed koostööd maailma juhtivate elektritööstuse tarnijatega.

Tööülesannete täitmine eeldab tehnilist haridust, möödapääsmatu on inglise keele oskus ja kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil, vajalik on B-kategooria juhiluba.

Meile on tööle oodatud nii elektrivallas kogemustega spetsialistid kui ka tehniliste huvidega alles oma karjääri alustavaid teotahtelised noored. Oled sobiv kandidaat, kui sul on tugev motivatsioon saada tippspetsialistiks.

Konkursi lõpuni on

päeva
tundi
minutit
sekundit

Meie missiooniks on tehniliste toodete ja teenuste pakkumine oma klientide äritegevuse täiustamiseks.

Meie tarnijad on ühtaegu meie kliendid: me anname nende käsutusse tarnekanali, mis avab tõhusa juurdepääsu turule.

Asume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas ning lisaks on meil ka logistikakeskus Jüris. Oleme atraktiivseks tööandjaks rohkem kui 150-le inimesele Eestis.

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.