loader image

Tule ja anna oma panus uutele tulevikuprojektidele.

OTSIME HOONESISEST VEEVARUSTUSE JA
KANALISATSIOONI PROJEKTEERIJAT

Meie kujundame tulevikku

Sweco Projekt AS on alati eesmärgile pühendunud ning kaasaegset oskusteavet pakkuv ettevõte. Ühiskonna kujundamine pole kunagi olnud asjakohasem, julgem ja inspireerivam väljakutse. Koos klientide ja enda oskusteabega loome lahendused, mis käsitlevad linnastumist, haaravad digitaliseerimise jõudu ja muudavad meie ühiskonnad jätkusuutlikumaks. Oma igapäevatöös keskendume inseneriteadmiste väärtustamisele ja digiinnovatsiooni arengule.

SIND OOTAVAD UUED JA HUVITAVAD VÄLJAKUTSED

Sweco Projekt AS meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et arendada oma töötajaid mitmesuguste ja keerukate objektide projekteerimisel. Meie juures oled tähtis osa suurest projekteerimise meeskonnast, kes on valmis projekteerinud näiteks Metsä Wood Pärnu kasevineeritehase, Tallinna Sadama D-terminali, Tartu Ülikooli Kliinikumi Maarjamõisa Meditsiinilinnaku hooned ning paljud muud Eesti suured ja põnevad hooned.

HEALT INSENERILT OOTAME:

Sinu peamised väljakutsed on:

Valik referentsobjekte:

D-terminal
Tallinna Euroopa kool
Järveküla koolimaja
Pärnu vineeritehas
Tartu Ülikooli Kliinikumi Maarjamõisa Meditsiinilinnak
Previous slide
Next slide

MIDA ÜTLEVAD MEIE INIMESED?

Tulen igal hommikul hea meelega Swecosse tööle, kuna

Mihhail | juhtivinsener, volitatud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusinsener, tase 8

Tulen igal hommikul hea meelega Swecosse tööle, kuna

Hanna-Loora | Tallinna Tehnikaülikool, 3. kursus, inseneriteaduskond, hoonete sisekliima ja veetehnika õppekava

MEIE JUURES OOTAVAD SIND:

MOTIVEERIVAD JA TOETAVAD KOLLEEGID

Sweco Projekt AS-is on 67 töötajat, nendest enamik on kutsetunnistuse ja pikaajalise kogemusega professionaalid. Jagame oma kogemusi õpetades nooremaid insenere, kaasates neid algusest peale tervikprotsessi. Lisaks igapäevasele kontoritööle veedame ka koos ühiselt aega. Meil on välja kujunenud mitmed sportlikud ühistegevused, näiteks sulg- ja võrkpall. Korraldame meeldejäävaid tegevusi, näiteks SUPi laudadega sõitmine, ühiskokkamine jms. Lisaks on meil suve- ja talvepäevad ning jõulupidu, mida koostöös erinevate elamusagentuuridega korraldame.

INDIVIDUAALNE MOTIVATSIOONIPAKETT

Meile on iga töötaja oluline ja seetõttu peame oluliseks isikupõhiseid vajadusi. Tulenevalt sellest ei ole meil üks-ühele motivatsioonipaketti, pigem oleme paindlikud. Meil on sporditoetus ja põhjalik töötervishoiuarsti kontroll ning lisaks võimaldame lapsevanematele kooli alguse puhul vaba päeva. Hindame kõrgelt enesetäiendamise soove ning toetame seda alati. Tagame Sulle kaasaegsed töövahendid, sh. kõige uuemad tarkvaralahendused. Mugav kontor Tallinnas, Ülemiste Citys – paik, kus kohtuvad värsked ideed ja jätkusuutlik mõtteviis.

Lubame, et töö Swecos saab olema huvitav ja mitmekülgne.

"Otsin oma tiimi veetehnika Inseneri. Kui tunned ennast koduselt valdkonda puudutavate standardite ja normidega ning Sinu käe all sünnivad uued projektid ja lahendused mängleva kergusega, siis oled õige inimene, kes võiks kuuluda minu meeskonda. Ootan iseseisvat Insenerile asjakohast süsteemset tegutsemist ning tahet leida lahendusi esmapilgul võimatuna näivatele lähteülesannetele. Luban, et töö Swecos saab olema huvitav ja mitmekülgne. Täiesti normaalne on, et täna projekteerid veevarustuse ja kanalisatsiooni lahendust 12 000 m2 suurusele uuele koolimajale ning järgmisena lahendad tuletõrjeveevarustust Eesti ühes suurimas haiglas. Selleks, et elu veel põnevam oleks, anname võimaluse teha ka erinevaid sprinklersüsteemide kalkulatsioone ja projekte."
Peter Haab
Sweco Projekt AS sisekliima ja hoone veetehnika üksuse juht

Konkursi lõpuni on

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Lisaküsimuste korral kirjuta: rena.tauk@sweco.ee

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.