loader image
Recruitment Agency level up logo

Tööportaal, värbamisagentuur või Level up?

Milline värbamislahendus sobib Sinu organisatsioonile kõige enam?

Millise värbamislahenduse kasuks otsustad Sina?

Tööandja või personalispetsialistina oled Sa ilmselt juba kaalunud värbamisagentuuri kasutamise eeliseid uute töötajate leidmiseks ja kindlasti kasutad juba vähemalt ühte tööportaali (MeetFrank, CV-Online või CV Keskus). Värbamisteenuse pakkujaid tekib turule igal aastal juurde, kuid püsima jäävad vaid mõned. Kuigi on tõsi, et kõik teenusepakkujad ideaalis pakuvad Sulle sarnaseid võimalusi, ei ole kõik värbamisagentuurid ja tööportaalid siiski kuluefektiivsed ega ka parimad koostööpartnerid Sinu organisatsioonile.

Seega on tarvis leida oma vajadustele sobivaim värbamislahendus. Ent kuidas aru saada, kes on sobivaim? Siit leiad nimekirja värbamisteenuste eelistest ja puudustest, mille abil saad valida oma organisatsioonile parima värbamislahenduse. 

Tööportaalid

Eelised

Puudused

Valdkonna maine
3.5/5

Tööportaal

Tööportaalide eesmärk on platvormile koguda inimesi, kes tööd otsivad. Probleem tekib siis, kui soovite oma tööpakkumisega jõuda tööturul ka passiivse kandidaadini. Iga ettevõte peaks lisaks tööportaalile ka aeg-ajalt kasutama värbamisagentuuride teenuseid, et jõuda ka passiivse talendini. 

✓ Sobib Sulle, kui Sinu tööandja bränd on tuntud. Samuti, kui otsid positsioone, mida on turul saadaval (aktiivseid tööotsijaid soovitud positsioonile on palju). 

Värbamisagentuurid

Eelised

Puudused

Valdkonna maine
4.5/5

Värbamisagentuur

Värbamisagentuuride eeliseks töövestluste ja sihtotsinguga tegelemine organisatsiooni eest. Laiahaardelised värbamisettevõtted võivad olla suurepärased nende organisatsioonide jaoks, kes peavad leidma hulgaliselt inimesi erinevatele ametikohtadele. Kuid kui Sinu vajaduseks on leida täpsema spetsialiseerumisega töötaja, peaksid leidma agentuuri, kellel on selles valdkonnas kogemusi või vähemalt hea ettekujutus, milliseid inimesi sellele alale vajatakse.

✓ Sobib Sulle, kui oled hädas spetsiifiliste profiilide värbamisega. Teenusega garanteeritakse, et leiatakse sobiv talent, tuues valikusse ka need kandidaadid, keda muul moel leida pole võimalik.

Digitaalne värbamisagentuur Level up

Eelised

Puudused

Reiting (Google, Facebook)
5/5

Digitaalne värbamisagentuur – Level up

Digitaalne värbamisagentuuri eesmärgiks on muuta tehnoloogia abil palkamine lihtsaks. Digitaalsete lahenduste abil palkad talente kiirelt ning efektiivselt. Level up on Eestis juhtiv digitaalne värbamisagentuur, kes on väljatöötanud efektiivseima sotsiaalmeedia värbamismudeli. Level up abil saad luua automatiseeritud värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid. Algoritmide ja masinõpe abil suunatakse Sinu tööpakkumine soovitud talentideni. Värbamistarkvara aitab Sul kogu värbamisprotsessi automatiseerida. Lisaks eelnevale on võimalik organisatsioonidel värbamiskonkurssi analüüsida statistilise kokkuvõtete abil. 

✓ Sobib Sulle, kui soovid kõnetada nii passiivset kui ka aktiivset kandidaati ja seda korraga. Töötav lahendus ka massvärbamisel. Lisaks annab võimaluse selekteerida kandidaate oskuspõhiselt, luua värbamiskampaaniaid mänguliselt ning sobib organisatsioonile, kes soovib automatiseerida kogu oma ettevõtte värbamisprotsessi (aja kokkuhoid).

Hoia kokku aega ja raha Level up palkamistoruga.

Telli kandidaadid ja palka sobivad talendid

Kõik teenused sisaldavad TASUTA ligipääsu värbamistarkvarale kandidaatide selekteerimiseks.

Värbamiskampaania
kandideerimislehega

Toome sotsiaalmeedia reklaamide abil potentsiaalsed kandidaadid kandideerimislehele, kus tutvustame Sinu ettevõtet ja tööpakkumist.

Digitaalne sihtotsing

Level up aitab luua efektiivse automatiseeritud värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid.

Palka spetsialiste või juhte

Meie kaudu leiad oma ettevõttele pühendunud spetsialistid ja tasemel juhid. 

Palka hooajatöötajaid

Meie kaudu on Sul võimalik leida sobivaid hooajatöötajaid. 

Palka oskuspõhiselt

Leiame Sulle töötaja soovitud oskuste, mitte ainult CV põhjal!

Kõik kandidaadid ühes kohas

Halda kõiki kandideerimisavaldusi ühes kohas ning filtreeri välja parimad.

Kiire tagasiside kandidaatidele

Saada mugavalt e-maile läbi meie süsteemi mitmele kandidaadile korraga. 

Allalaadimise võimalus (.xls .csv)

Lae alla valitud kandideerimisavaldused inervjuudeks või kolleegile edastamiseks.

Tööpakkumise reklaam

Sinult saadud info põhjal koostame tööpakkumise reklaami, mida näitame potentsiaalsetele kandidaatidele erinevates sotsiaalmeedia kanalites.

Mugav kandideerimisvorm

Huvilised saavad kandideerimisavaldust täita mugavalt ka mobiiltelefonist. Ligi 90% kandidaatidest kasutavad seda võimalust meie kampaaniates.

GDPR seadustega kooskõlas

Meie värbamisprotsess on kooskõlas Euroopa andmekaitseseadustega ning me ei jaga kunagi Sinu kandidaatide andmeid kolmandatele osapooltele.

Vali sobiv palkamislahendus

Kõik lahendused sisaldavad ligipääsu värbamistarkvarale kandidaatide selekteerimiseks.

1 töötaja

ühele ametikohale
299
 • ca 15+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Tööpakkumise reklaam
 • Klienditugi

2-3 töötajat

ühele ametikohale
499
 • ca 30+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Tööpakkumise reklaam
 • Klienditugi

5+ töötajat

ühele ametikohale
1500+
 • ca 50+ kandidaati
 • Ligipääs värbamistarkvarale
 • Sinu brändiga kandideerimisleht
 • Personaalne kandideerimisvorm
 • Värbamisfotode pildistamine
 • Tööpakkumise reklaamid
 • Kokkuvõte tulemustest
 • Isiklik projektijuht

Ei leidnud sobivat lahendust?

Võta meiega ühendust ja teeme sulle personaalse pakkumise.

+372 5677 9967
admin@levelup.ee

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.