loader image
Recruitment Agency level up logo

Värbamine Level upi vs tööportaalide abiga

Level up digitaalne värbamisagentuur

Seisad jälle ülesande ees leida ettevõttesse uus töötaja. Kui mõtled, kuidas seda teha, on arvatavasti esimene idee mõnes tööportaalis kuulutuse jagamine. See võib tõepoolest tuua Sulle mõned kandidaadid, kuid on ka viise, kuidas jõuda palju rohkemate huvilisteni ning saada enam kandidaate. 

 

Kuidas? Level upi abiga. Jagan Sinuga statistikat, kus on võrreldud sama ametipositsiooni töökuulutuse efektiivsust ühes Eesti tööportaalis ja Level upi teenuseid kasutades.

 

Kliendil oli soov leida inimene kaupluse juhataja positsioonile. Tööportaalis reklaamides sai kuulutus 22 päeva jooksul 580 vaatamist ning ettevõttele tuli 4 kandidaati. Samal ajal Level upi sotsiaalmeedia töökuulutuse teenust kasutades sai tööpakkumine sama ajaga 68 971 vaatamist, sealhulgas 32 942 unikaalset vaatamist. Kuulutust külastas 901 inimest ning kandidaate tuli sotsiaalmeedia töökuulutuse abiga lausa 38. Tulemuste vahe on selgelt väga suur. Selgitan veidi ka, kuidas niisugune erinevus võimalik on. 

Tööportaali peab inimene ise tööpakkumisi otsima tulema. Samas, kuna tööportaale on Eestis mitu, on võimalus, et mõned potentsiaalsed kandidaadid erinevatel põhjustel üldse ei kasutagi seda portaali, kus Sinu kuulutus üleval on. Või siis on potentsiaalne kandidaat just mingil põhjusel otsustanud käega lüüa ning otsimise mõneks ajaks pooleli jätta. Seega täpselt sel ajavahemikul, kui Sinu kuulutus üleval on, ta tööportaali ei vaata.

 

Seevastu sotsiaalmeedias on Sul võimalik ise potentsiaalse kandidaadini jõuda. Kuna suuremal osal Eesti tööealisest rahvastikust on Facebookis ning paljudel ka Instagramis ning LinkedInis aktiivne konto, on läbi sotsiaalmeedia potentsiaalsete kandidaatide leidmine oluliselt lihtsam ja efektiivsem. Lisaks – sotsiaalmeediat värbamiseks kasutades on Sul võimalik jõuda ka passiivsete kandidaatideni, kes aktiivselt tööd ei otsi ja seega tööportaale ei külasta.

Sealjuures aga tuleb ka sotsiaalmeedias tegutseda väga teadlikult, et õiged inimesed Sinu kuulutust näeksid. Just selleks on Level up loonud uue värbamistööriista – Eesti esimene tööturu kalkulaatorTööturu kalkulaatori abiga saad teada, kui palju on Eestis ja suuremates maakondades Sinu soovitud töökohale sobivaid potentsiaalseid kandidaate, milline on nende sooline koosseis, kui keeruline üldse on sellisele positsioonile töötajat leida ning millistes kanalites on kõige mõistlikum neile oma värbamissõnumit levitada. See kalkulaator annab Sulle parema ülevaate sellest, kuidas soovitud kohale läbi sotsiaalmeedia õiget inimest leida.


Kuid kõige mõistlikum on usaldada selline töö siiski professionaalide kätte. Pakume Level upis peamiselt kolme erinevat teenust, mille abiga uusi töötajaid leida: 

 

  • Esimeseks teenuseks on värbamiskampaania koos kandideerimislehega. Sellisel juhul toome sotsiaalmeedia reklaamide abil potentsiaalsed kandidaadid kandideerimislehele, kus tutvustame Sinu ettevõtet ja tööpakkumist. 
  • Teine võimalus on töökuulutus sotsiaalmeedias, kus tutvustame Sinu tööpakkumist ning toome huvilised sotsiaalmeedia reklaamide abil kandideerimisvormile.
  • Kolmandaks pakume ka kandidaatide haldamise tarkvara Palkamistoru kasutamise võimalust.

Seega on Level upi mitmekülgsed ja efektiivsed värbamislahendused abiks Sulle nii potentsiaalsete kandidaatide profileerimisel kui nendeni jõudmisel ning valiku tegemisel. Uuri meie teenuste kohta lähemalt siit ja alusta targemalt värbamist juba täna! 

Kui tunned, et vajaksid ka abi enda palkamisprotsessi parendamiseks, siis võta meiega ühendust ning tutvustame Sulle lähemalt Level up palkamistoru.

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.