loader image

#1 VÄRBAMISTARKVARA

PREEMIUM värbamislahendus edukale juhile ja värbajale…

⋆⋆⋆⋆⋆
Level upi värbamistarkvara aitab luua efektiivse värbamisprotsessi, millega võidad sihtgrupi südamed ja palkad soovitud talendid!

Miks digitaliseerida oma organisatsiooni värbamisprotsess level up värbamistarkvara abil?

⋆⋆⋆⋆⋆
Kui teised värbamistarkvarad on loodud kandidaatide haldamiseks, siis level upi arendamisel oleme obsessiivselt fokuseeritud ainult ühele, kuidas püüda soovitud talendid Sinu organisatsiooni tööle! Meie missioon on teha palkamine Sinu jaoks lihtsaks… Värbamistarkvara pideva analüüsi ja statistika abil saad ennustada tuleviku värbamiskonkursside tulemusi.

Teaduslik ja algoritmiline lähenemine

⋆⋆⋆⋆⋆
Algoritmide ja masinõppe abil loome Sinu tööpakkumisele sobiva värbamissõnumi ning loovlahenduse, mis kõnetab nii talente kui ka kujundab organisatsiooni brändi soovitud suunas. Palkamistoru ehk värbamistarkvara, värbamisagentuur ning turundustiim, analüütika ja statistika ning mis kõige olulisem – telndikad kandidaadid, kõik Sinu käe ulatuses ja ühe kliki kaugusel…

Meelita rohkem talente

⋆⋆⋆⋆⋆
Soovid rohkem kvaliteetseid kandidaate? Kaardistades õige sihtgrupi, aitame Sul palgata õiged talendid. Meie värbamistarkvara missioon on teha palkamine Sinu jaoks võimalikult lihtsaks…

Hoia kokku aega ja raha

⋆⋆⋆⋆⋆
Värbamistarkvara ligipääs kuulub kõikide Level up värbamislahenduste juurde, mis tähendab, et maksad ainult kandidaatide eest. Level upi värbamistarkavara kasutamisel puuduvad nii peidetud kulud kui ka kuumakse!

Värbamisturundus ja loovus

⋆⋆⋆⋆⋆
Tööpakkumine peab eristuma! Toimiva loovlahenduse saab selgeks teha ainult läbi testimise. Mõõdame erinevaid loovlahendusi sihtgruppide abil ning efektiivsemad tööpakkumise kujundused sihime soovitud sihtgrupini.

GPS-põhine tööpakkumise sihtimine

⋆⋆⋆⋆⋆
Tööpakkumist on võimalik värbamistarkvara abil sihtida postiindeksi täpsusega. Soovid, et kandidaadid tuleks kindlast asukohast? Jah, see on võimalik! Oleme Eesti ainus personaalne värbamistarkvara, mis on mõeldud talentide püüdmisele!

Tööpakkumine jõuab ka passiivse tööotsijani

⋆⋆⋆⋆⋆
Jah, tööpakkumist näevad potentsiaalsed kandidaadid, kes sõidavad autoga, kõnnivad tänaval või istuvad ülikoolis. Level upi värbamistarkvara abil on passiivsed tööotsijad Sinu käeulatuses. Eristuv värbamistarkvara, mis on mõeldud eelkõige talentide püüdmisele!

Värbamistarkavara integratsioonid erinevate kanalitega

⋆⋆⋆⋆⋆
Sinu tööpakkumised jõuavad läbi palkamistoru kõige populaarsematesse kanalitesse, kus asub tänapäeva inimeste tähelepanu! Erinevalt klassikalistest personalitarkvaradest ja tööportaalidest on meie värbamistarkvara ning värbamisprotsess personaalne!

Tasuta värbamistarkvara ja palkamistoru ligipääs

⋆⋆⋆⋆⋆
Tasuta ligipääs meie palkamistorusse. Meie värbamistarkvara on kõikidele meie Klientidele TASUTA. Kuulsid õieti kuumakse ja peidetud kulud puuduvad!

Tasuta analüütika ja statistika

⋆⋆⋆⋆⋆
Pärast igat värbamiskonkurssi saate statistilise kokkuvõtte ja analüüsi. 
Kokkuvõte ja analüüs annab igale uuele konkursile eelise, kuna oskame täpselt ennustada järgmiste värbamiskonkursside tulemusi.

Strateegiline koostööpartner

⋆⋆⋆⋆⋆
Meie missioon on teha palkamine Sinu jaoks lihtsaks… Meie värbamistarkvara “palkamistoru” abiga on talentide leidmine ja kandidaatide haldamine nüüd mugavam kui kunagi varem! Kui tunned, et saame Sind aidata, siis loe edasi…

⋆⋆⋆⋆⋆

“Olime jõudnud hooajatöötajate värbamisega lootusetusse seisu ja oli selge, et vajame uut lähenemist. Mõtlesime siis, et olgu peale, proovime Level upi pakutud lahendust. Ja see töötas! Kohe pärast kampaania käivitamist hakkas järjest laekuma sooviavaldusi ning mis peamine, jõudsime soovitud sihtgrupini.”

 Kati Annok (A. Le Coq)

⋆⋆⋆⋆⋆

“Tegime Selveris esimest korda suuremahulist sotsiaalmeedia värbamiskampaaniat ning valisime koostööpartneriks Level upi. Koostööga jäime väga rahule. Suhtlus oli meeldiv ja asjatundlik, parandusettepanekutele reageeriti kiiresti ja mis kõige tähtsam, saime Level upi poolt lubatud hulga kandidaate. Suveks tuli meile isegi huvilisi rohkem kui tööle võtta saime. Kaalume nendega koostööd ka edaspidi.”

– Kristi Aasa (Selver)

⋆⋆⋆⋆⋆

“Saime tänu värbamiskampaaniale sotsiaalmeedias lühikese ajaga palju kontakte ja nii mõnegi uue kolleegi. Kampaania oli hästi läbimõeldud ja vastavalt meie tagasisidele õigele sihtgrupile suunatud. Kõik meie küsimused ja ettepanekud said väga kiire tagasiside.”

 Krista Vihul (Lindström)

A. Lauteri 5, Tallinn, Eesti
Maakri 25, Tallinn, Eesti

admin@levelup.ee
+372 5677 9967

© Level up – Privaatsuspoliitika

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.