loader image

Millal on kasulik ühendust võtta värbamisagentuuriga?

värbamisagentuur
Picture of Kristian Eding

Kristian Eding

Värbamine on oluline osa ettevõtte kasvust ja arengust ning mõnikord võib olla mõistlik kaaluda värbamisagentuuri kaasamist. Millal siis tasub mõelda professionaalsele abile enne personali otsingut? Siin on mõned olukorrad, kus värbamisagentuur võib olla suureks abiks:

 

1. Spetsiifiliste oskustega kandidaadid: Kui otsid kandidaate väga spetsiifiliste oskuste või kogemustega, võib värbamisagentuur aidata leida neid profiile, mida tavalised värbamiskanalid ei pruugi katta. Agentuuridel on sageli lai võrk ja kogemus nendes spetsiifilistes valdkondades.

2. Kõrgetasemeliste ja juhtivtöötajate otsing: Juhtivate ja kõrgetasemeliste töötajate leidmine võib olla väljakutse. Värbamisagentuurid pakuvad sihtotsingu teenuseid, kus spetsialistid keskenduvad kandidaatide otsimisele vastavalt ettevõtte vajadustele ja kvalifikatsiooninõuetele.

 

3. Kiire töötajate vajadus: Kui sul on kiiresti vaja täita kriitilist ametikohta, võib värbamisagentuur aidata protsessi kiirendada. Nende kogemused ja ressursid võimaldavad kiiret reageerimist ning kandidaatide hoolikat hindamist.

4. Rahvusvahelised värbamisvajadused: Kui ettevõte laieneb rahvusvaheliselt, võib olla kasulik kaasata värbamisagentuur, kellel on kogemused ja võrgustikud erinevates riikides. See aitab tagada, et kandidaadid sobivad mitte ainult ametikohale, vaid ka kohalikule kultuurile.

5. Tööjõuturul kitsaskohtade leevendamine: Kui tööjõuturul on konkurents tihedam ja head kandidaadid on nõutud, võib värbamisagentuur pakkuda eelistatud ligipääsu talentidele ning aidata eristuda teistest tööandjatest.

Lõpuks on värbamisagentuuriga ühendust võtmine investeering, mis võib tasuda end mitmekordselt tagasi, eriti keerulisematel värbamissituatsioonidel. Tähtis on mõista ettevõtte vajadusi ning hinnata, kas värbamisagentuuri kogemused ja ressursid on just see, mida vajatakse uute talendite leidmiseks.

Level up aitab sul leida oma ettevõttesse kõige paremad talendid, tehes seda personaliseeritud, ent digitaalsel ja mugaval viisil. Uuri lähemalt siit

Facebook
LinkedIn

Palka omale sobivad talendid personaliseeritud värbamismudeli abil

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.