loader image

Mis on värbamisturundus ja miks see vajalik on?

Picture of Kristian Eding

Kristian Eding

Värbamisturundus on strateegiline lähenemine, mis ühendab traditsioonilise personalitöö ja turunduse elemendid, eesmärgiga muuta ettevõtte tööandjaimago võimalikult atraktiivseks. See lähenemine ei ole vaid moeröögatus, vaid oluline vahend tipptalentide ligimeelitamiseks ning ettevõtte edu tagamiseks.

Miks värbamisturundus on nii vajalik? Esiteks, elame ajastul, kus tööturul on ülim konkurents. Parimate talentide leidmine ja nende ettevõttes hoidmine on muutunud suureks väljakutseks. Värbamisturundus aitab ettevõttel end esile tõsta, rõhutades oma unikaalseid omadusi, kultuuri ja väärtusi, mis meelitavad ligi just neid õigeid inimesi.

Teiseks, värbamisturundus mõjutab otseselt ettevõtte mainet. Kandidaadid otsivad üha enam teavet potentsiaalsete tööandjate kohta enne otsuse langetamist. Positiivne tööandjaimago kajastub mitte ainult uute talentide ligimeelitamises, vaid ka olemasolevate töötajate rahulolus ja pühendumuses.

 

Kolmandaks, värbamisturundus toetab pikaajalist äristrateegiat. Tugev tööandjaimago meelitab ligi mitte ainult pädevaid töötajaid, vaid loob ka parema aluse klientide ja partnerite usalduseks. Ettevõte, millel on maine tööandjana, saavutab konkurentsieelise, mis kandub üle ka ärisuhetele.

Kokkuvõttes on värbamisturundus võtmeks tänapäeva konkurentsivõimelisel tööturul. Ettevõtted, kes panustavad oma maine kujundamisse ja loovad atraktiivse tööandjaimago, seisavad tugevamalt nii talendisõjas kui ka ärikeskkonnas üldiselt. Seega on mõistlik integreerida värbamisturundus osaks ettevõtte strateegiast, tagamaks pikaajaline edu.

Level up aitab sul leida oma ettevõttesse kõige paremad talendid, tehes seda personaliseeritud, ent digitaalsel ja mugaval viisil. Uuri lähemalt siit

Facebook
LinkedIn

Palka omale sobivad talendid personaliseeritud värbamismudeli abil

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.