loader image

“To win the marketplace You must first win the workplace.”

– Doug Conant

Picture of Riste Lehari

Riste Lehari

Kui sinu palgatud töötajad on sinu juures nii rahul, et teevad enda initsiatiivil sinu ettevõttele reklaami, tähendab see seda, et neid saab nimetada tööandja saadikuteks. Nemad on osa sinu tööandja brändingust

 

Näiteks soovitavad nad sind teistele tööotsijatele suusõnaliselt või jagavad sotsiaalmeedias ettevõtte tegemisi. Ja miks? Lihtsalt sellepärast, et neil on hea. Lausa väga hea. See tähendab, et tööandja saadikuteks olevate töötajate saavutamise eeltingimuseks on see, et nad tunnevad end kaasatuna, väärtustatuna ja usuvad ettevõtte missiooni. Tööandja brändi loomine algab läbimõeldud värbamiskampaaniaga, kestab kogu töösuhte jooksul ja lõpeb positiivse lahkuminekuga. Miks on värbamine ja kandideerimisprotsess tööandja brändi saavutamisel nii oluline? Ikka sellepärast, et sellest see kõik algab. 

Lisaks sellele, et edukas värbamine toob sinuni õiged inimesed, jätab kogu personaliotsingu protsess koos kandideerimise kogemusega inimestele esmamulje sellest, milline on sinu ettevõte. Seetõttu peab see olema juhitud sama läbimõeldult nagu kõik ülejäänu. See on sinu tulevik.

Esiteks saab juba personaliotsingu värbamiskampaaniaga kujundada sinu ettevõtte kuvandit. Teiseks – kokkupuutest kandideerijaga algab potentsiaalselt sinu tööandja bränding. Tee sellest enda visiitkaart. Näita kohe alguses, kui hea tööandja sa olla suudad. 

 

Kui kollektiivis viiakse läbi rahulolu uuringut, küsitakse esmalt, kuidas olid töötajad rahul kandideerimisprotsessiga. Kust saadi infot? Kas kampaania oli piisavalt pilkupüüdev ja selgesõnaline? Oli kandideerimine liiga keeruline? Kas tööle asudes selgus, et esialgu lubati liiga palju? Kandideerimisprotsess on õrn ja oluline etapp, sellepärast on tähtis seda läbi viia targalt ja tundlikult. See on sinu esimene võimalus võita endale inimene, kellest saab tööandja saadik. 

 

Värbamisprotsess on sinu visiitkaart. Tee seda läbimõeldult, heasoovlikult ja nii, et see oleks vastavuses sinu tööandja brändi kuvandiga. Kui sa suudad juba värbamise käigus endale uusi tööandja saadikuid luua, oled võitnud midagi väga olulist. 

Oled võitnud inimese, kes soovitab sind teistelegi. 

Level up aitab sul leida oma ettevõttesse kõige paremad talendid, tehes seda personaliseeritud, ent digitaalsel ja mugaval viisil. Uuri lähemalt siit

Facebook
LinkedIn

Palka omale sobivad talendid personaliseeritud värbamismudeli abil

2020 © LEVEL UP

Töökuulutus sotsiaalmeedias

päeva
tundi
minutit
sekundit
Pakkumine on lõppenud!

Telli teenus soodushinnaga enne, kui taimer nulli tiksub.